Els grups i artistes que més ens agraden de l’escena local
i algunes sorpreses que venen de lluny, en les millors sales catalanes

PROPERS CONCERTS

7
Edicions
322
Concerts
270
Artistes o grups
73
presentacions de disc

NEWSLETTER I PREMIS ESPECIALS

T’agradaria rebre sorpreses exclusives, promocions, sorteigs i molt més?
Subscriu-te a la newsletter de Curtcircuit!

CONCERTS ANTERIORS

’77 [Seventy Seven] + The Mothercrow
Divendres 15 de febrer, 20:25h
La [2] d’Apolo (Barcelona)

Deke Dickerson & The Sex-Phonics + Suzy & Los Quattro
Dijous 21 de febrer, 21:30h
Sidecar (Barcelona)

Las Ruinas + Diamante Negro
Divendres 15 de març, 21:30h
VOL (Barcelona)

Las Ruinas + Diamante Negro
Divendres 16 de març, 21:30h
VOL (Barcelona)

Oso Leone + Ubaldo
Dissabte 23 de març, 20:30h
La [2] d’Apolo (Barcelona)

Pau Vallvé + Marta Knight
Dijous 4 d’Abril, 20:30h
Sala Apolo (Barcelona)

The Gramophone Allstars Big Band + The Rigodonians
Divendres 12 d’abril, 20:30h
Sala Apolo (Barcelona)

Falciots Ninja + Ominira
Dissabte 4 de maig, 21:30h
VOL (Barcelona)

Novo Amor + Marina Herlop
Divendres 10 de maig, 21:30h
Razzmatazz 3 (Barcelona)

Oques Grasses + Lildami
Divendres 17 de maig, 21:30h
Sala Clap (Mataró)

Hidrogenesse
Divendres 24 de maig, 21:30h
Sala Luz de Gas (Barcelona)

Oques Grasses + Lildami
Dissabte 25 de maig, 22:00h
Sala Stroika (Manresa)

Oques Grasses + Lildami
Dissabte 8 de juny, 22:30h
La Cabra (Vic)

Flora Matos + Lauren Nine
Dimecres 19 de juny, 21:30h
Sidecar (Barcelona)

Santi Campos & The Herederos + Joel García
Divendres 21 de juny, 21:00h
Barts Club (Barcelona)

Myriam Swanson & The Rhythm Treasures + Corcs Drum&Organ
Dissabte 28 de setembre, 20:30h
Sala Upload (Barcelona)

Hidrogenesse presenten: “Joterías bobas”
Dissabte 12 d’octubre, 22:30h
Cafè del Teatre (Lleida)

LIFE + Kids from Mars
Dimecres 16 d’octubre, 21:00h
Sidecar (Barcelona)

Ladilla Rusa + Monterrosa
Dissabte 19 d’octubre, 20:30h
Razzmatazz 2 (Barcelona)

The Crab Apples + Elle León
Divendres 25 d’octubre, 22:30h
Sidecar (Barcelona)

Els Catarres + FOK
Dissabte 26 d’octubre, 22:30h
Stroika (Manresa)

A Contra Blues + River Omelet
Dijous 7 de novembre, 20:30h
Sala Apolo (Barcelona)

Magalí Sare
Dijous 7 de novembre, 21:30h
La Nau (Barcelona)

Carla + Artistes convidats
Divendres 8 de novembre, 21:00h
Barts Club (Barcelona)

The Slingshots “10é Aniversari”
Dissabte 9 de novembre, 21:00h
Luz de Gas (Barcelona)

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?