FEBRER 2014

The Pepper Pots + The Excitements:
21 de Febrer · Salamandra 1 (L’Hospitalet de Llobregat)

MARÇ 2014

Anímic + Wind Atlas:
6 de Març · Sala [2] (Barcelona)

Els Catarres + Germà Negre:
14 de Març · Faktoria D’Arts (Terrassa)

Manel + Bremen:
7 de Març · El Clap (Mataró)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

Els Catarres + Germà Negre:
15 de Març · Lo Submarino (Rasquera)

Els Catarres + Germà Negre:
7 de Març · Sala Pasternak (Vic)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

ABRIL 2014

Astrio + convidats:
2 d’Abril · Sala Music Hall (Barcelona)

Salao Eléctrico + Pere Martínez:
12 d’abril · L’Oncle Jack (L’Hospitalet)

Salao Eléctrico + Pere Martínez:
26 d’abril · Cafè del Teatre (Lleida)

MAIG 2014

Txarango + Falciots Ninja:
30 de Maig (21:00h) · Salamandra 1 (L’Hospitalet de Llobregat)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

Joe Crepúsculo + Los Ganglios:
17 de maig · Salamandra 2 (L’Hospitalet)

Josh Rouse + Barbacoa:
18 de Maig · Públic (Mataró)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

Th’ Booty Hunters (in memoriam of Johnny Cash):
15 de maig · Sala Rocksound (Barcelona)
“Concert recomanat per Ruta 66″

Josh Rouse + Barbacoa:
16 de Maig · Sala Heliogàbal (Barcelona)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

Joe Crepúsculo + Los Ganglios:
16 de maig · Sala Zero (Tarragona)

Josh Rouse + Barbacoa:
17 de Maig · Depo (Hospitalet)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

JUNY 2014

Soweto (Tribute to Skatalites):
21 de juny (22:00h) · Marula Café

Chocadelia + Manero Sound System:
(Dj’s Miguelito Superstar & Lalo López):
20 de Juny (23:00h) · Circus (Cerdanyola)

Macho + Dead Parties:
21 de Juny (22:00h) · Sidecar

Maria Rodés:
20 de juny (22:30h) · El Clap (Mataró)

JULIOL 2014

Buddy Whittington i Agusti Mas Blues Band:
12 de Juliol (22:30h) · Monasterio (Barcelona)

OCTUBRE 2014

Shotta + Hombres Bala:
18 d’Octubre (20:30h) · Razzmatazz 2 (Barcelona)

Concert solidari Txarango + CyBee:
Dissabte 4 d’Octubre (22:00h) · Sala El Moscou (Torelló)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

Hidrogenesse + Espanto:
Dissabte 11 d’Octubre · Sala Music Hall (Barcelona)

León Benavente + Egon Soda:
Dissabte 4 d’Octubre (20:00h) · Sala Bikini (Barcelona)

Maria Rodés:
Divendres 10 d’Octubre (22:30h) · DEPO (Hospitalet de Llobregat)

NOVEMBRE 2014

Kiko Veneno + Refree:
Dimecres 5 de Novembre (21:00h) · Sala [2] (Barcelona)

Kiko Veneno + Refree:
Dissabte 8 de Novembre· El Clap (Mataró)

Che Sudaka + La Shinga:
Dimecres 26 de Novembre · Sala Apolo (Barcelona)

Hypnotic Brass Ensemble (feat. Lauriana Mae):
Dissabte 29 de Novembre, 22:00 h. · Marula Café (Barcelona)

Kiko Veneno + Refree:
Dijous 6 de Novembre (21:00h) · Sala Zero (Tarragona)

Eduard Iniesta:
Dissabte 15 de Novembre · Barts Club (Barcelona)

Desert + Holy Strays:
Divendres 28 de Novembre · BeCool (Barcelona)

Kiko Veneno + Refree:
Divendres 7 de Novembre · Cafè del Teatre (Lleida)

Th’ Booty Hunters + The Boppin’ Shakers:
Dissabte 22 de novembre · La Mirona (Girona)

The Pepper Pots + The Excitements:
Divendres 28 de novembre · Sala Stroika (Manresa)

DESEMBRE 2014

Txarango:
Dimecres 17 de Desembre (21:30h) Sidecar (Barcelona)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?