FEBRER 2016

Núria Graham + Germà Aire:
Divendres 12 de Febrer – Sala Apolo (Barcelona)

Nueva Vulcano + Las Ruinas:
Dijous 18 de Febrer – 20:30h – Sala Apolo (Barcelona)

MARÇ 2016

’77 [Seventy Seven] + Schizophrenic Spacers:
Dissabte 5 de Març, 20:00 H. – Sala Bikini (Barcelona)

Joan Miquel Oliver + Maria Arnal i Marcel Bagés:
Dissabte 19 de Març – L’Alternativa (La Bisbal d’Empordà)

The battle of the monsters: Los Tiki Phantoms + Motorzombis:
Divendres 11 de Març, 22:00 H. – La Mirona (Salt)

Alma Afrobeat Ensemble + Moya Kalongo:
Dissabte 19 de Març, 22:30 H. – La Capsa (El Prat)

Dani Nel·lo + The Sick Boys:
Divendres 18 de Març – 22:00h – Cafè del Teatre (Lleida)

Nakany Kanté + Calima:
Dimecres 30 de Març – La [2] d’Apolo (Barcelona)

ABRIL 2016

Xarim Aresté + Caïm Riba:
Divendres 8 d’Abril, 23:00 H. – La Capsa (El Prat)

Delafé + Carla:
Dissabte 16 de d’Abril, 22:30 H. – Sala Zero (Tarragona)

Red Mosquitos + Ella Speed:
Dissabte 30 d’Abril, 21:00 H. – Razzmatazz 3 (Barcelona)

Delafé + Carla:
Dissabte 9 de d’Abril, 22:00 H. – Cafè del Teatre (Lleida)

Duquende:
Diumenge 24 d’Abril, 20:00 H. – Café del Teatre (Lleida)

Joan Miquel Oliver + Nacho Umbert:
Divendres 15 d’Abril – Sarau 08911 (Badalona)

Delafé + Carla:
Divendres 29 de d’Abril, 22:30 H. – Sala Clap (Mataró)

MAIG 2016

Joan Colomo + Elsa de Alfonso y Los Prestigio:
Dijous 12 de Maig – Sala Bikini (Barcelona)

Núria Graham + Germà Aire:
Dissabte 14 de Maig – Sala Pasternak (Vic)

Mazoni + Ran Ran Ran:
Divendres 27 de Maig – Lo Submarino (Reus)

Xarim Aresté + Caïm Riba:
Divendres 13 de Maig, 22:00 H. – La Mirona (Salt)

Mazoni + Cala Vento:
Divendres 20 de Maig – Razzmatazz 2 (Barcelona)

Sara Pi + Enric Verdaguer (Concert acústic):
Diumenge 29 de Maig – La Jazz Cava (Vic)

Doctor Deseo + Peachy Joke:
Divendres 13 de maig – Sala Bikini (Barcelona)

Duquende:
Dijous 26 de Maig, 21:30 H. – Koitton Club (Barcelona)

JUNY 2016

Duquende:
Divendres 10 de Juny – Sala Acme (Cerdanyola)

Els Catarres + Bonobos:
Dissabte 11 de Juny – Mama Mandawa (Cerdanyola del Vallès)

OCTUBRE 2016

Astrio + Santi Careta:
Dissabte 1 d’octubre, 20:30h – La [2] d’Apolo (Barcelona)

Femení i Singular
(María Rodés + Flamingo Tours + Kelly Kapøwsky + The Sey Sisters + Nuu + Actuació sorpresa)

Divendres14 d’octubre, 21 h – Sala Bikini (Barcelona)

Death + The Sinciders:
Dijous 6 d’octubre, 21:30h – Marula Café (Barcelona)

Kwame Afrovibes i convidats:
Dissabte 15 d’octubre – Diobar (Barcelona)

Sara Pi + Enric Verdaguer:
Dijous 6 d’octubre, 21:00 h – Luz de Gas (Barcelona)
CANCEL·LAT

Exxasens + Jardín de la Croix:
Divendres 21 d’octubre, 20:00h – Sala Bikini (Barcelona)

NOVEMBRE 2016

Anita Zengeza + Nêga Lucas:
Dijous 3 de novembre – Sidecar (Barcelona)

BB Seaton & The Gaylads + Soweto:
Dimarts 8 de novembre – La [2] d’Apolo (Barcelona)

Astrio + Santi Careta:
Divendres 4 de novembre, 22:30h – Sala Zero (Tarragona)

Nêga Lucas +  Canibal Football Club:
Divendres 25 de novembre – 22:00h – Sala L’Ovella Negra (Barcelona)

Lax’n’Busto + Setembre:
Divendres 4 de Novembre – Sala Razzmatazz (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

Marion Harper + Donallop:
Divendres 25 de novembre, 21:30h – Begood Club (Barcelona)

DESEMBRE 2016

Santos + Santi Campos & Herederos:
Dijous 29 de desembre, 22:00h. – Sidecar (Barcelona)

James Brown Tribute: 10 anys sense el padrí del funk:
Divendres 30 de desembre, 21:00h – Sala Luz de Gas (Barcelona)

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?