FEBRER 2018

Mayte Martín + Claudia Bardagí:
Divendres 16 de febrer, 21:00h
Sala Apolo (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

Dani Flaco + Exili a Elba:
Dijous 22 de febrer, 21:00h
Sala Luz de Gas (Barcelona)

MARÇ 2018

Sigmund Wilder + Serch.:
Divendres 2 de març, 20:30h
Sala Bikini (Barcelona)

El Petit de Cal Eril + Jordi Lanuza:
Dissabte 17 de març, 21:30h
Cafè del Teatre (Lleida)

Itaca Band + Koers:
Dissabte 24 de març, 21:30h
Salamandra (L’Hospitalet de Llobregat)
ENTRADES EXHAURIDES

Itaca Band + Koers:
Dissabte 10 de març, 23:00h
La Cabra (Vic)
ENTRADES EXHAURIDES

El Petit de Cal Eril + Ferran Palau:
Dijous 22 de març, 21:00h
Sala Apolo (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

Agoraphobia + Rombo:
Divendres 16 de març, 21:30h
Sidecar (Barcelona)

Els Amics de les Arts + Ju:
Divendres 23 de març, 21:00h
El Clap (Mataró)
ENTRADES EXHAURIDES

ABRIL 2018

Santo Machango + Cronopios:
Dissabte 7 d’abril, 20:30h
Razzmatazz 3 (Barcelona)

Flamingo Tours + The Sick Boys:
Dissabte 14 d’abril, 20:30h
La [2] d’Apolo (Barcelona)

The Unfinished Sympathy:
Divendres 27 d’abril, 22:00h
Jazz Cava (Vic)

Halldor Mar + Pribiz:
Dijous 12 d’abril, 21:00h
Sala Bikini (Barcelona)

Roba Estesa + Bemba Saoco:
Dijous 19 d’abril, 21:00h
Salamandra (L’Hospitalet de Llobregat)

Itaca Band + Koers:
Dissabte 28 d’abril, 22:30h
La Mirona (Salt)

Suu + Malandras:
Divendres 13 d’abril, 20:30h
La [2] d’Apolo (Barcelona)

Els Amics de les Arts + Intana:
Divendres 20 d’abril, 22:30h
Stroika (Manresa)

MAIG 2018

Els Amics de les Arts + Lakaste:
Dissabte 12 de maig, 21:00h
Salamandra (L’Hospitalet de Llobregat)

Els Amics de les Arts + Senyor Oca:
Divendres 18 de maig, 22:30h
La Mirona (Salt)

JULIOL 2018

Matt Schofield & Agustí Mas + Wom:
Dissabte 28 de juliol, 20:30h
Sala Bikini (Barcelona)

OCTUBRE 2018

Pájaro + Xavier Calvet:
Divendres 5 d’octubre, 20:30h
Razzmatazz 3 (Barcelona)

Clara Peya + Paula Grande:
Divendres 19 d’octubre, 21:00h
Sala Apolo (Barcelona)

Sophie Hunger + Marina Herlop:
Dijous 11 d’octubre, 21:00h
La Nau (Barcelona)

The Unfinished Sympathy + Nyandú:
Divendres 26 d’octubre, 21:30h
Sala Upload (Barcelona)

Tremenda Jauría + Ascensa Furore:
Dijous 11 d’octubre, 22:30h
La Mirona (Salt)

Clara Peya + Paula Grande:
Diumenge 28 d’octubre, 20:00h
Cafè del Teatre (Lleida)

NOVEMBRE 2018

Mujeres + Sandré:
Dijous 8 de novembre, 21:30h
Meteoro (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

Joana Serrat + Marta Delmont:
Divendres 23 de novembre, 21:00h
Barts Club (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

Mujeres + Vàlius:
Divendres 9 de novembre, 21:30h
Vol (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

Mujeres + Las Ruinas:
Dissabte 10 de novembre, 21:30h
Sidecar (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

DESEMBRE 2018

I’m a Soul Woman:
Divendres 28 de desembre, 21:00h
Sala Luz de Gas (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?