CONCERTS DE FEBRER

Col·laboració especial Curtcircuit:
The James Hunter Six:
Diumenge 8 de febrer, 21:00h · Marula Café (Barcelona)

Sidonie + Mi capitán:
Divendres 20 de febrer, 21:00h – Sala Bikini (Barcelona)

Enric Montefusco (Standstill):
Dissabte 21 de febrer, 22:00h – Sala Dune (Valls)

Hidrogenesse:
Divendres 27 de frebrer, 22:30h – La [2] de Apolo (Barcelona)
*** ENTRADES EXHAURIDES ***

CONCERTS DE MARÇ

Enric Montefusco (Standstill):
Divendres 6 de març, 22:30 h. – Cafè del Teatre (Lleida)
Femení Singular:
The Soul Sisters Blackcelona & The Slingshots:
Divendres 6 de març, 21:30h – Music Hall (Barcelona)
Femení Singular: Pop Queens:
Dissabte 7 de març, 20:30h – La [2] de Apolo (Barcelona)
Alma Afrobeat Ensemble + Convidats
(Kodjo / Linsey / Simonal Bie / Anita Zengeza / Nakany Kanté):
Divendres 13 de març, 21:00h · Les Enfants (Barcelona)
Delafé y las Flores Azules con las Trompetas de la Muerte + Carlos Cros:
Dijous 19 de març, 20:15h – Sala Apolo (Barcelona)
*** ENTRADES VIP EXHAURIDES ***

Fred Wesley Trio + Vermouth Time:
Divendres 20 de març, 21:00h – Marula Cafè (Barcelona)

CONCERTS DE ABRIL

Le Petit Ramon:
Divendres 17 d’Abril, 21:30 h. – La [2] de Apolo (Barcelona)
Enric Montefusco (Standstill):
Diumenge 19 d’abril, 20:30 h. – El Públic (Mataró)
Segon Aniversari “A Wamba Buluba”:
The Monsters + Flamingo Tours:
Dijous 9 d’abril, 21:00 h. – Marula Cafè (Barcelona)
Rafa Pons:
Divendres 24 d’abril, 22:00 h. – Sala Zero (Tarragona)
Femení Singular Rock:
PL Girls + The Lizards + Heroïnas:
Divendres 24 d’abril, 22:00 h. – Rocksound (Barcelona)
Joan Chamorro presenta Magalí Datzira:
Diumenge 26 d’abril – L’Alternativa (La Bisbal)

CONCERTS DE MAIG

Marinah & Chicuelo:
Divendres 22 de maig – Salamandra 2 (L’Hospitalet de Llobregat)

Marinah & Chicuelo:
Dissabte 23 de maig – Jazz Cava (Vic)

Germá Negre:
Divendres 8 de maig, 21:00 h. – Music Hall (Barcelona)

The Gramophone Allstars:
Dissabte 16 de Maig – Stroika (Barcelona)

Dead Parties + Sïtrâmâ:
Dissabte 16 de maig, 22:00 h. – BeCool (Barcelona)

Manos de Topo + Nico Roig:
Divendres 22 de maig, 21:30 h. – DEPO (L’Hospitalet de Llobregat)

The Toasters:
Dissabte 2 de maig, 23:00h – Lo Submarino de Reus

CONCERTS DE JUNY

Raúl Rodríguez:
Dijous 11 de juny – Voilà (Manresa)

Raúl Rodríguez:
Divendres 12 de juny – Oncle Jack (L’Hospitalet de Llobregat)

Raúl Rodríguez:
Diumenge 14 de juny – Koitton Club (Barcelona)

Illa Carolina + 4 Hiverns:
Divendres 19 de juny, 22:00 h. – Cafè del Teatre (Lleida)

Aurora Beltrán + Tori Sparks:
Dissabte 20 de juny, 21:00 h. – L’Oncle Jack (L’Hospitalet de Llobregat)
*** ENTRADES EXHARIDES ***

Ron Sexsmith + Núria Graham + Sam Palladio:
Dissabte 20 de juny, 21:00 h. – Luz de Gas (Barcelona)

Dani Nel·lo presenta “Sax-O-Rama”:
Dijous 25 de juny – Luz de Gas (Barcelona)

CONCERTS DE JULIOL

Barbott + The Last Dandies:
Divendres 10 de juliol, 20:30 h. – Razzmatazz 3 (Barcelona)

CONCERTS DE SETEMBRE

Rich Robinson + Steven Munar:
Divendres 25 de setembre, 20:30 h. – La [2] de Apolo (Barcelona)

The Gramophone Allstars:
Divendres 25 de setembre, 22:30 h. – Cafè del Teatre (Lleida)

CONCERTS D’OCTUBRE

Aspencat + Buhos:
Divendres 2 d’Octubre, 22:30 h. – Stroika (Manresa)
Caïm Riba i Amics “20 anys de música”:
Divendres 9 d’octubre, 21:00 h. – Music Hall (Barcelona)
Maïa Vidal + Fur Voice:
Dimecres 21 d’Octubre, 20:30 h. – Music Hall (Barcelona)
Maïa Vidal + Fur Voice:
Divendres 23 d’Octubre, 22:00 h. – Cafè del Teatre (Lleida)
Buhos + Aspencat:
Divendres 30 d’Octubre, 22:00 h. – El Clap (Mataró)

CONCERTS DE NOVEMBRE

Raydibaum + Ferran Palau:
Divendres 6 de novembre, 22:30 h. – Sidecar (Barcelona)
Sidonie + Carlos Cros:
Divendres 13 de novembre, 22:30 h. – Sala Zero (Tarragona)
Sidonie + Carlos Cros:
Dissabte 14 de novembre, 23:30 h. – El Moscou (Torelló)
Raydibaum + Ferran Palau:
Divendres 20 de novembre, 22:00 h. – Sala Dune (Valls)