Els grups i artistes que més ens agraden de l’escena local
i algunes sorpreses que venen de lluny, en les millors sales catalanes

PROPERS CONCERTS

9
Edicions
358
Concerts
320
Artistes o grups
103
presentacions de disc

CONCERTS ANTERIORS

Anna Andreu + Daniel Lumbreras

Divendres 12 de febrer, 19:30H
Cafè del Teatre (Lleida)

Da Souza

Divendres 19 de febrer, 20:00H
Cafè del Teatre (Lleida)

Lavanda

Divendres 19 de febrer, 20:00H
La Nau (Barcelona)

31 FAM

Dissabte 27 de febrer, 18:00H
La Mirona (Salt)

31 FAM

Divendres 5 de març, 18:00H i 20:00H
Sala Stroika (Manresa)

Meritxell Neddermann

Divendres 5 de març, 20:00H
El Pumarejo (L’Hospitalet de Llobregat)

Dani Nel·lo ‘Los Saxofonistas Salvajes’

Dissabte 6 de febrer, 20:00H
Salamandra (L’Hospitalet de Llobregat)

Ariana Abecasis

Divendres 12 de març, 20:00H
La Nau (Barcelona)

Meritxell Neddermann

Divendres 19 de març, 20:00H
Sala Zero (Tarragona)

Koers

Dissabte 20 de febrer, 20:00H
Sala Stroika (Manresa)

Maria Jaume + Núria Graham

Divendres 26 de març, 20:00H
Sala Stroika (Manresa)

Koers

Dissabte 27 de març, 20:00H
Sala Zero (Tarragona)

Lildami

Dissabte 27 de març, 20:00H
Sala Clap (Mataró)

Meritxell Neddermann

Dissabte 27 de març, 20:00H
Cafè del Teatre (Lleida)

Marialluïsa + Lluís Cabot

Divendres 2 d’abril, 19:30H
Sala Stroika (Manresa)

Melenas

Divendres 9 d’abril, 20:00H
Cafè del Teatre (Lleida)

Melenas

Dissabte 10 d’abril, 15:00H
Sala Upload (Barcelona)

Koers

Dissabte 10 d’abril, 20:00H
Cafè del Teatre (Lleida)

Koers

Diumenge 11 d’abril, 19:00H
Cafè del Teatre (Lleida)

Gessamí Boada

Dijous 15 d’abril, 20:00H
La Nau (Barcelona)

Marialluïsa + Lluís Cabot

Divendres 16 d’abril, 19:00H
Sala Clap (Mataró)

31 FAM

Dissabte 17 d’abril · 2 sessions · 18:00H i 20:30H
Sala Barts (Barcelona)

Lluís Cabot

Dissabte 17 d’abril, 20:00H
Espai Z0W1E (L’Hospitalet de Llobregat)

Lildami

Dissabte 17 d’abril, 20:00H
Espai Orfeó (Lleida)

Aiala

Dissabte 17 d’abril, 20:00H
La Nau (Barcelona)

Meritxell Neddermann

Dissabte 17 d’abril, 20:00H
Sala Clap (Mataró)

Koers

Dissabte 24 d’abril
2 SESSIONS · 18:00H i 20:00H
Los Submarino (Reus)

Meritxell Neddermann

Dissabte 24 d’abril
2 SESSIONS · 18:00H i 20:00H
Sunset Jazz Club (Girona)

Lildami

Dissabte 24 d’abril, 20:00H
RedStar (Valls)

Lildami + Maluks

Dissabte 8 de maig, 19:00H
La Daurada (Vilanova i La Geltrú)

Meritxell Neddermann

Dissabte 8 de maig, 20:00H
Sala Stroika (Manresa)

Koers

Dissabte 8 de maig, 20:00H
Sala Clap (Mataró)

Lildami

Diumenge 9 de maig, 18:00H
Sala Zero (Tarragona)

Marialluïsa + Lluís Cabot

Divendres 21 de maig, 20:00H
Sala Zero (Tarragona)

Lildami

Dssabte 22 de maig, 20:00H
Sala Stroika (Manresa)

Koers

Divendres 28 de maig, 20:00H
La Daurada (Vilanova i La Geltrú)

Koers

Divendres 11 de juny, 20:00H
RedStar (Valls)

31 FAM

Diumenge 3 d’octubre, 19:30H
RedStar (Valls)

Koko-Jean & The Tonics

Dilluns 11 d’octubre
La Mirona (Salt)

Abba 'The New Experience'

Dissabte 6 de novembre, 23:30H
Fred Astaire (Terrassa)

Xenia

Dijous 11 de novembre, 22:00H
Sala Taro (Barcelona)

Pau Vallvé

Dissabte 19 de novembre, 21:00H
Espai Orfeó (Lleida)

Guiu Cortés

Dissabte 19 de novembre, 21:00H
L’Oncle Jack (L’Hospitalet)

Sara Roy

Sara Roy

Divendres 26 de novembre, 21:00H
El Vapor (Terrassa)

Fetus + Filles Europees

Divendres 26 de novembre, 21:30H
Sala VOL (Barcelona)

The Tyets

Divendres 26 de novembre, 22:00H
Stroika (Manresa)

NEWSLETTER I PREMIS ESPECIALS

T’agradaria rebre sorpreses exclusives, promocions, sorteigs i molt més?
Subscriu-te a la newsletter de Curtcircuit!

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?