CONCERTS D’OCTUBRE

John Németh and The Blue Dreamers + A Contra Blues:
Diumenge 1 d’octubre – 20:00h – Razzmatazz 2 (Barcelona)
Preu anticipada 15€ + despeses – Taquilla: 18€
 COMPRAR ENTRADES  →
Aspencat + Artista convidat:
Dissabte 21 d’octubre – 20:00h – Sala Razzmatazz 1 (Barcelona)
Preu anticipada 12€ + despeses – Taquilla: 15€
 COMPRAR ENTRADES  →
Las Odio + Aloha Bennets:
Dissabte 28 d’octubre – 20:30h – Razzmatazz 3 (Barcelona)
Preu anticipada 10€ + despeses – Taquilla: 13€
 COMPRAR ENTRADES  →

 CONCERTS DE NOVEMBRE

Bad Gyal + Lil Moss:
Dissabte 4 de novembre – 21:00h – Sala Razzmatazz 2 (Barcelona)
Preu anticipada 10€ + despeses – Taquilla: 13€
 COMPRAR ENTRADES  →
Buhos + No Konforme:
Divendres 10 de novembre – 20:30h – Sala Apolo (Barcelona)
Preu anticipada 8€ + despeses – Taquilla: 12€
 COMPRAR ENTRADES  →

 CONCERTS DE FEBRER

Hidrogenesse versus Doble Pletina:
Divendres 17 de febrer – 21:30h – BeGood Club (Barcelona)
Curtcircuit i A Wamba Buluba Club presenten:
Ray Collins’ Hot-Club + Los Locos del Oeste:
Dilluns 20 de febrer – 20:30h – Sala Bikini (Barcelona)
Julián Maeso + Roger Usart:
Dijous 23 de febrer – 21:00h – La [2] d’Apolo (Barcelona)
El Petit de Cal Eril + Renaldo & Clara:
Divendres 24 de febrer – 22:00h – Sala Zero (Tarragona)

 CONCERTS DE MARÇ

Nico Roig + Animal Vegetal:
Divendres 3 de març – 21:30h – BeGood Club (Barcelona)
El Niño de la Hipoteca y los Ratones + Oscárboles:
Divendres 10 de març – 22:00h – Sala Zero (Tarragona)
El Niño de la Hipoteca y los Ratones + Oscárboles:
Dissabte 11 de març – 22:00h – El Clap (Mataró)
Sidonie + Tailor for Penguins:
Divendres 17 de març – 22:00h – Cafè del Teatre (Lleida)
ENTRADES EXHAURIDES
El Niño de la Hipoteca y los Ratones + Oscárboles:
Divendres 24 de març – 22:00h – Cafè del Teatre (Lleida)
Joan Garriga & Galactic Mariatxis:
Divendres 24 de març – 21:00h – L’Oncle Jack (L’Hospitalet de Llobregat)
Pau Vallvé + Daniel Lumbreras:
Diumenge 26 de març – 20:00h – Cafè del Teatre (Lleida)
Joan Garriga & Galactic Mariatxis:
Dijous 30 de març – 21:30h – La Sonora de Gràcia (Barcelona)
ENTRADES EXHAURIDES
El Petit de Cal Eril + Esperit!:
Divendres 31 de març – 22:00h – Sala Clap (Mataró)
Pau Vallvé:
Divendres 31 de març – 22:00h – Jazz Cava (Vic)
ENTRADES EXHAURIDES

 CONCERTS D’ABRIL

Sidonie + Aloha Bennets:
Dissabte 1 d’abril – 22:00h – Sala Zero (Tarragona)
Les Sueques + Les Cruet:
Divendres 7 d’abril – 21:00h – Els Pagesos (Sant Feliu de Llobregat)
Joan Garriga & Galactic Mariatxis:
Divendres 7 d’abril – 22:00h – Lo Submarino de Reus
Marga Mbande + The Grooves:
Dissabte 8 d’abril – 20:30h – La [2] d’Apolo (Barcelona)
Smoking Souls + El Diluvi:
Dissabte 8 d’abril – 22:30h – Sala Stroika (Manresa)
Enric Montefusco + Nico Roig:
Divendres 21 d’abril – 22:00h – Cafè del Teatre (Lleida)
Pau Vallvé + Daniel Lumbreras:
Dijous 27 d’Abril – 20:30h – Sala Apolo (Barcelona)
Joan Garriga & Galactic Mariatxis:
Divendres 28 d’abril – 22:00h – La Masia de Sant Boi

 CONCERTS DE MAIG

The Last 3 Lines + Muñeco:
Divendres 5 de maig – 21:00h – La [2] d’Apolo (Barcelona)

 CONCERTS DE JUNY

Marinah y la Afrolailo Social Club:
Dissabte 10 de juny – 21:00h – Sala Apolo (Barcelona)
Xarim Aresté + Santi Campos & Herederos:
Divendres 16 de juny – 20:30h – Euskal Etxea (Barcelona)